Plachtařské mistrovství čR juniorů a akademiků 2011 | ||
Vysoké Mýto, 10.07.2011 - 23.07.2011 | ||
Klubová třída - Celkové výsledky po soutěžním dni: 4 | ||
# | SČ | Pilot | Klub | kluzák | Celkem bodů | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | OMG | Uhlík Matěj | Plzeň Letkov | Std. Cirrus | 2639 | ||||||||
2. | 84 | Papežíková Petra | Holešov | Std. Cirrus | 2617 | ||||||||
3. | IM | Zahálka Martin | Staňkov | DG 100 | 2594 | ||||||||
4. | 75 | Piskáček Martin | Beroun | Std. Cirrus | 2520 | ||||||||
5. | CF | Gedeon Martin | Kladno | ASW 19 | 2508 | ||||||||
6. | IG | Vavřín Jan | Vysoké Mýto | ASW 15B | 2495 | ||||||||
7. | XZ | Trybenekr Pavel | Hořice | ASW 19 | 2449 | ||||||||
8. | P2 | Kunášek Václav | Zbraslavice | Std. Cirrus | 2285 | ||||||||
9. | M | Hájková Anna | Mladá Boleslav | ASW 15B | 2257 | ||||||||
10. | J3 | Hruška Jan | Tábor | Std. Cirrus | 2221 | ||||||||
11. | DI | Novák Karel | Mladá Boleslav | Std. Cirrus | 2213 | ||||||||
12. | R7 | Žiška Zbyněk | Křižanov | LS 1 f | 2212 | ||||||||
13. | BJ | Borůvka Zdeněk | Jičín | Std. Cirrus | 2207 | ||||||||
14. | MI | Šponer Jan | Brno - Medlánky | Std. Cirrus | 2202 | ||||||||
15. | LW | Fousek Jiri | Raná | Std. Cirrus | 2199 | ||||||||
16. | LA | Ondrušek Tomáš | Plzeň Letkov | ASW 15B | 2099 | ||||||||
17. | CI | Trešlová Hana | Raná | Std. Cirrus | 2061 | ||||||||
18. | LY | Teichmannová Klára | Hronov | Std. Cirrus | 2044 | ||||||||
19. | OK | Kardosová Kateřina | Kunovice | Std. Cirrus | 2037 | ||||||||
20. | SP | Petrovický Vojtěch | Mladá Boleslav | ASW 15B | 2003 | ||||||||
21. | WTF | Charouz Matěj | Hodkovice | ASW 19B | 1991 | ||||||||
22. | SZ | Podolák Tomáš | Kralupy | Std. Jantar | 1984 | ||||||||
23. | A1 | Marek David | Křižanov | ASW 19B | 1835 | ||||||||
24. | 22 | Císař David | Brno - Medlánky | Std. Cirrus | 1790 | ||||||||
25. | BO | Vyskočil Ondřej | Plzeň Letkov | ASW 19 | 1764 | ||||||||
26. | JM | Deml Jaroslav | Hořice | ASW 15 | 1746 | ||||||||
27. | LU | Talanda Tomáš | Křižanov | Glasflugel 304c | 1675 | ||||||||
28. | 1F | Dvořák Ondřej | Raná | LS 1 f | 1576 | ||||||||
29. | Y | Štěpánková Dana | Hosín | ASW 15B | 1560 | ||||||||
30. | J7 | Hlaváček Jakub | Krnov | VSO-10 | 1537 | ||||||||
31. | ZT | Pinková Petra | Plzeň Letkov | Std. Cirrus | 1488 | ||||||||
32. | 17 | Malinský Tomáš | Křižanov | ASW 15B | 1485 | ||||||||
33. | DZ | Deršák Jan | Kralupy | Std. Cirrus | 1379 | ||||||||
34. | 94 | Vlček Richard | Kunovice | VSO-10 | 1330 | ||||||||
35. | H6 | Hlůšek Pepa | Kunovice | VSO-10 | 1272 | ||||||||
36. | G6 | Brodský Pavel | Hořice | VSO-10 | 1188 | ||||||||
37. | FF | Hypš Libor | Chrudim | Std. Cirrus | 1181 | ||||||||
38. | PG | Ratz Jan | Plasy | DG 100 | 1115 | ||||||||
39. | AH | Hájek Vojtěch | Mladá Boleslav | ASW 19B | 1097 | ||||||||
40. | 74 | Vadász Radim | Soběslav | VSO-10 | 1096 | ||||||||
41. | 9 | Nahodilová Barbora | Hosín | VSO-10 | 730 | ||||||||
. | |||||||||||||
Hlavní rozhodčí: Ota Vavřín | Ředitel soutěze: Josef Bárta |